Jeigu dar nenusprendėte dėl 2 procentų paramos

Iliustracija iš vst-vt.xyz

Dirbantys ir Lietuvos Respublikoje mokantys mokesčius dar turi keletą dienų ne tik pateikti metines pajamų deklaracijas (ir galbūt atgauti mokestines permokas), bet ir paremti įvairias organizacijas (pradedant mokyklomis, ligoninėmis, baigiant nevyriausybinėmis organizacijomis).

Kas yra ta parama? Šiuo metu valstybė yra sudariusi galimybę iki 2% sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio savo nuožiūra skirti bet kuriam paramą galinčiam gauti juridiniam asmeniui, turinčiam paramos gavėjo statusą. Tai puikus būdas paremti, jūsų nuožiūra, vertą paramos organizaciją, o jums asmeniškai tai papildomai nekainuoja. Tai yra, jeigu paramos niekam neskirsite – tie pinigai neatkeliaus į jūsų sąskaitą – jie tiesiog liks valstybės biudžete.

Tikėtina, kad paramą jau kažkam paskyrėte, bet jeigu dar galvojate ir jeigu Jums yra svarbus viešasis transportas apskritai ar konkrečiai troleibusai – tolesnis tekstas skirtas Jums.

Kadangi judėjimas „Už troleibusus Vilniuje“ nėra formali organizacija, tiesiogiai gauti paramą galimybės nėra. Visgi, geranoriškai tarpininkaujant su Nacionaline viešojo transporto keleivių asociacija, buvo susitarta, kad lėšos, kurios pavadime turės žymą „troleibusams“, bus perduotos troleibusas.lt veiklos vykdymui.

2016 metais buvo kreiptasi į troleibusas.lt svetainės ir Facebook puslapio lankytojus, kviečiant skirti šiuos 2% troleibusas.lt veiklai. Ačiū atsiliepusiems! Iš viso buvo gauta 28,23 eurų parama:

Didžioji dalis šių lėšų buvo panaudota šios svetainės domeno pratęsimui:

Likusi suma buvo išnaudota važiavimu Vilniaus troleibusais į įvairius susitikimus, susijusius su Vilniaus troleibusų infrastruktūra ir jų ateitimi (pvz., Bendrojo plano pristatymas, detalieji sklypų planai, kuriuose keičiama troleibusų infrastruktūra ir pan).

Taigi, jeigu paramos dar niekam neskyrėte, galbūt skirtumėte ją Nacionalinei viešojo transporto keleivių asociacijai ar judėjimui „Už troleibusus Vilniuje“? Asociacija siekia tobulinti viešąjį transportą visoje Lietuvoje, atstovauja keleivių interesus valstybinėse ir vietinio lygmens įstaigose. Pervesdami paramą ir nurodę paskirtį „troleibusai“, lėšas skirsite tinklapio troleibusas.lt išlaikymui.

Kaip skirti paramą? Daugiau informacijos čia: http://www.nvtka.lt/2-parama/

Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.