Bendraukime “Facebook” paskyroje!

klaus-ats_suminKviečiame aktyviai bendrauti „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/TroleibusaiVilniuje, kurioje nuolat skelbiamos įvairios naujienos apie viešąjį transportą (pirmiausia, žinoma, apie troleibusus) ne tik iš Vilniaus, bet iš viso pasaulio.

Prieš kurį laiką „Facebook“ vėl pakeitė nustatymus, tad daugelis įrašų žmonėms nematomi, jeigu jie šių nustatymų nepakeičia. Kaip pakviesti savo draugus į mūsų „Facebook“ puslapį ir kaip matyti visas jame skelbiamas naujienas?

Kaip gauti visus naujus pranešimus? Kadangi „Facebook“ pradėjo taikyti naujus metodus papildomoms pajamoms gauti, daugelis žmonių, net ir kažkada paspaudę „Patinka“, nemato atnaujinimų iš mūsų paskyros savo naujienų sraute. Mes neturime galimybės mokėti „Facebook“ už mūsų puslapio naujienų rodymą, todėl prašome įsitikinti, kad esate padarę tokius nustatymus:

1. Jei Jūsų paskyros nustatymai lietuvių kalba:
Nuėję į https://www.facebook.com/TroleibusaiVilniuje paspauskite nuorodą „Patinka“, pažymėkite varnele „Prenumeruoti“, išskleiskite meniu „Patiko“ ir įsitikinkite, kad pažymėta varnelė „Įjungti (Visi įrašai)“.

FB_like_LT

2. Jei Jūsų paskyros nustatymai rusų kalba:
Nuėję į https://www.facebook.com/TroleibusaiVilniuje paspauskite nuorodą “Нравится”, pažymėkite varnele “Подписки”, išskleiskite meniu “Нравится” ir įsitikinkite, kad pažymėta varnelė “Вкл. (Все публикации)”.

FB_like_RU

3. Jūsų paskyros nustatymai anglų kalba:
Nuėję į https://www.facebook.com/TroleibusaiVilniuje paspauskite nuorodą “Like”, pažymėkite varnele “Follow”, išskleiskite meniu “Liked” ir įsitikinkite, kad pažymėta varnelė “On (All Posts)”.

FB_like_EN

Pakvieskite savo draugus. Atidarius puslapį https://www.facebook.com/TroleibusaiVilniuje ir paspaudus mygtuką (paveiksliuke apibrėžtas geltonai) iššoka meniu, kuriame pasirinkus “Dalintis…” pasirodo langelis – jame galite įrašyti kvietimą savo draugams aplankyti mūsų „Facebook“ paskyrą – arba iškart tiesiog paspausti mygtuką „Share Page“.

FB_share_LT-2

Bendraukime, dalinkimės mintimis ir pasiūlymais!

One thought on “Bendraukime “Facebook” paskyroje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.