Troleibusų išpardavimai, autobusų įkeitimai – tik pradžia. Savivaldybė nebeneigia

Žiniasklaida - apie troleibusų aukcionąŽiniasklaida pastebėjo informaciją apie prasidėjusius troleibusų išpardavimus, apie autobusų įkeitimus ir kitus dalykus, skelbtus vakarykščiame (2014 metų lapkričio 12 d.) troleibusas.lt įraše „Prasideda “nereikalingų” troleibusų pardavimai“.

Šiame įraše ir apžvelgsime šiomis dienomis pasirodančią žiniasklaidos informaciją šiomis temomis.

Pirmiausia informaciją apie visa tai paskelbė portalas „Vilniaus gatvė“: „Vilnius išparduoda troleibusus“. Šiame straipsnyje trumpai pateikiama informacija, kuri buvo skelbta troleibusas.lt įraše.

Taip pat vakarykštėje radijo stoties „Laisvoji banga“ laidoje „Pakeliui namo“ įvyko interviu su savivaldybės atstovu Kastyčiu Lubiu. Šiuo metu jau yra įdėtas laidos garso įrašas,  kurį galite išgirsti paspaudę antrojo garso takelio nuorodą.

TV kanalas „Init“ žiniose taip pat parodė reportažą apie naujus metodus „gerinti įmonės finansinę padėtį“ – žinių laidą galite rasti šiuo adresu arba paspaudę ant žemiau esančios nuorodos:

Šiandien (2014 m. lapkričio 13 d.) naujienų portalai perspausdina dalį radijo stoties „Laisvoji banga“ eteryje vykusio pokalbio – neturintiems galimybės pasiklausyti garso įrašo, bendrą įspūdį galima susidaryti, tačiau primygtinai rekomenduoju klausytis garso įrašo, kuriame išgirsite ir visus nutylėjimus, išsisukimus iš tiesių atsakymų ir dar daugiau – tai, ko interneto portalų straipsniuose nėra.

Taigi, DELFI.lt: Parduoda 15 Vilniaus troleibusų: tai tik pradžia, ši tema pateko ir į svarbiausių dienos įvykių vaizdo apžvalgą „120s žinios“. Šia tema (cituojant „Lietuvos žinių“ straipsnį) taip pat rašoma ir projekte Grynas.lt: Vilnius išparduoda troleibusus

15min.lt: Vilnius bando gelbėti viešąjį transportą: išparduoda troleibusus, autobusus užstato bankui

alfa.lt: Vilniaus viešojo transporto naikinimo planas juda pirmyn

vilniausdiena.lt: Vilniaus viešojo transporto naikinimo planas juda pirmyn

lrytas.lt: Nuvažinėtus troleibusus parduos, o autobusus – užstatys

Atskirai šia tema taip pat parašė:

lzinios.lt: Vilniaus troleibusai aukojami privačiam interesui

lzinios.lt: Lėktuvai vietoj troleibusų?

ebus.lt: „Vilniaus viešasis transportas“ skelbia aukcioną seniems troleibusams parduoti

Naujienų portalas „Vilniaus gatvė“ gavo savivaldybės komentarus apie šiuo metu vykstančius procesus – apie tai galite perskaityti straipsnyje „A.Zuokas: seni troleibusai keliauja dalims, pirksim naujų autobusų“.

LRT televizija 2014-11-13 laidos „Lietuvos diena“ metu kalbino Vilniaus miesto savivaldybės atstovą, atsakingą už transporto reformas, optimizacijas ir ruošimąsi naujos transporto rūšies įvedimui Kastytį Lubį, taip pat judėjimo „Už troleibusus Vilniuje“ atstovą Marių Markevičių. Laidos įrašą galima rasti LRT mediatekoje.

4 thoughts on “Troleibusų išpardavimai, autobusų įkeitimai – tik pradžia. Savivaldybė nebeneigia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.