Блог переехал в новый “дом”

На данный момент эта статья недоступна на русском языке, пожалуйста, попробуйте использовать услугу Google Translate (или любую альтернативную), чтобы получить русский перевод этого текста, спасибо!

Vakar vakare tinklaraštis troleibusas.lt persikėlė į naujus „namus“.

Prieš daugiau nei 7,5 metų buvo parašytas pirmasis šio tinklaraščio įrašas. Jį, kaip ir vėliau pasirodžiusius,  šiuos keletą metų internete buvo galima matyti įmonės „Portas“ dėka. Visus šiuos metus ši įmonė talpino svetainę visiškai nemokamai, mainais teprašydama tik kuklaus jų paminėjimo. Deja, įmonei pranešus apie savo veiklos nutraukimą, tinklaraščiui teko ieškoti naujų „namų“ ir ruoštis kiek didesnių sąskaitų apmokėjimui (iki šiol tereikėjo apmokėti tik sąskaitas už tinklaraščio domeną). Tuo pačiu norisi dar kartą nuoširdžiai padėkoti įmonės „Portas“ vadovui už geranoriškumą ir ilgametę pagalbą.

Nuo vakar tinklaraštis troleibusas.lt naudojasi „Interneto vizija“ svetainių talpinimo paslauga. Norisi pasidžiaugti, kad ir ši įmonė atsižvelgė į tai, kad šio tinklaraščio turinys nėra komercinis ir suteikė svetainės talpinimo paslaugoms nuolaidą – kaip padėkos ženklą ir matote reklaminį skydelį puslapio dešinėje pusėje.

Tikėkimės, kad šis persikėlimas į naujus namus, sutapęs su naujais ir galbūt lemiamais iššūkiais Vilniaus troleibusų sistemai, suteiks papildomą postūmį ir vėl pateikti Jums naujų tekstų. Tam, kad nebūtumėte palikti vien su žiniasklaidoje tikslingai skleidžiama dezinformacija, tam, kad galėtumėte sužinoti tai, ko troleibusų naikintojai viešinti nenori. Likime sveiki ir keliaukime troleibusais!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.