Apie mus

Sveiki atvykę į svetainę, skirtą kovai dėl troleibusų sistemos Vilniuje išsaugojimo.

Šią svetainę buvo nuspręsta atidaryti, norint suburti žmones, kurie nėra abejingi tam, ką planuoja dabartinė Vilniaus miesto vadovybė (planuojama troleibusų sistemos naikinimą pradėti jau 2013 m. vasarą); žmones, kurie nepritaria tam, kad valdžia darytų ką tik nori su visų miesto gyventojų turtu (o realiai – kad jį išnaikintų ir “išparceliuotų”); žmones, kurie mano, kad pokyčius galima daryti ir kitokiais metodais… žmones, kurie norėtų švaresnio oro miesto gatvėse. Esu paprastas vilnietis, nuo vaikystės besinaudojantis viešuoju transportu, ir ypač – troleibusais. Nei aš, nei mano šeima, nei kiti giminaičiai troleibusų parke nedirbo ir nedirba, todėl nesu dėl to kažkaip finansiškai suinteresuotas.

Mielai kviečiu prisijungti autorius, kurie galėtų pasidalinti įdomia ir naudinga informacija. Kviečiu prisijungti ir viešųjų ryšių specialistus, teisininkus, fotografus, įvairių bendruomenių atstovus. Lankytojus kviečiu užduoti klausimus apie troleibusus (jų savybes, galimybes, privalumus ir kita) – į šiuos klausimus atsakyti padės viešojo transporto entuziastai ir troleibusų specialistai.

Dalyvaukime ir diskutuokime! Taisyklės paprastos – jei turite klausimų apie troleibusus ar judėjimo veiklą – užduokite juos, jei norite prisidėti prie judėjimo (galite versti į lietuvių kalbą iš kitų kalbų, mokate fotografuoti/filmuoti, apdoroti vaizdo medžiagą; turite idėjų, kurias galėtume panaudoti; turite populiarų tinklaraštį ir norite apie mus parašyti ar įdėti nuorodą į šį tinklaraštį; norite pasinaudoti šiame tinklaraštyje pateikta medžiaga savo svetainėje ar tinklaraštyje; galite įtakoti sprendimus dėl Vilniaus viešojo transporto ir t.t.) – susisiekite, bet kokia pagalba pravers! Kviečiami visi pozityviai šiuo klausimu mąstantys žmonės.

Pastaba dėl komentavimo svetainėje. Visi komentarai pasirodo po jų patvirtinimo. Pikti, įžeidžiantys ir pan. komentarai nebus skelbiami, o jų autoriai bus blokuojami.

Kontaktai:

Marius

El. paštas

One thought on “Apie mus

  1. Jau panaikintas reikalavimas troleibuse sėdėti kas antroj vietoj, tai kodėl iki šiol visas troleibusų priekis užtvertas.Žmonės grūdasi, o visas priekis laisvas.???Ar taip visus metus važinėsit?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.