Поездка на старейшем троллейбусе Вильнюса

Škoda 9 Tr (1387)

Кое-кто из вас может еще вспоминают, как каждый день ездили троллейбусами этой модели – а все более молодые читатели видели такие троллейбусы только на фотографиях. А опыт каждый ездивший таким троллейбусом получил свой – у одних зимой подошвы обуви расплавились (ведь так хотелось как можно лучше согреться у теплых „печек“), у других между дверями переполненного троллейбуса нога застревала… Несмотря на эти или другие неурядицы, у большинства людей, ранее ездивших этим троллейбусом, теперь при его появлении на лице светилась улыбка. Может быть и захочется на нем еще хоть раз покататься…

2014 m. birželio 1 d., sekmadienį, 14-17 val., judėjimo „Už troleibusus Vilniuje“ pirmojo gimtadienio proga, taip pat Tarptautinės vaikų gynimo dienos bei Tėvo dienos progomis kviečiame dalyvauti unikaliame pasivažinėjime po Vilnių – vieninteliu išlikusiu, seniausiu mieste Škoda 9Tr troleibusu!

Pasivažinėjimo metu ne tik turėsite galimybę keliauti ir esamais, ir jau nebeegzistuojančiais maršrutais – taip pat turėsite galimybę sužinoti įdomybių apie šiuos ir kitus troleibusus, mėginti atsakyti į daugiausia klausimų ir laimėti troleibusų žinovo titulą bei simbolinius prizus 🙂

Kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę sudalyvauti, įvedama išankstinė registracija. Pasivažinėjimas bus padalintas į 3 dalis, kiekvienos dalies trukmė – 1 valanda. Turite galimybę dalyvauti arba vienoje, arba dviejose, arba visose trijose dalyse.

Išankstinė registracija vyksta parašius asmeninę žinutę judėjimo facebook puslapyje ar parašius žinutę specialiu el. pašto adresu. Registruojantis prašome pateikti šiuos duomenis:
1. vardą, pavardę
2. el. pašto adresą
3. telefono numerį
4. kurioje dalyje (dalyse) dalyvausite.

Šie duomenys nebus niekur platinami, tačiau bus reikalingi susisiekimui prieš renginį. Labai prašome registruojantis pateikti visus aukščiau prašomus duomenis.

Labai prašome registruotis tik jei iš tiesų ketinate dalyvauti (o ne šiaip, kadangi Jums patinka tokia idėja ar mėgstate registruotis). Kadangi vietų skaičius labai ribotas, norime, kad pasivažinėti turėtų galimybę tikrai to norintys žmonės.

Preliminarūs maršrutai (dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių jie gali nežymiai keistis, įvykus pokyčiams apie tai bus informuojama šiame įraše bei facebook puslapyje):

I valanda (14 – 15 val.):

Klinikų st. (Antakalnio g., centro link) – Žirmūnai – Kalvarijų g. – Stotis – Naugarduko žiedas

Numatomi papildomi trumpi sustojimai šiose stotelėse: Šaltinėlis, Stotis

II valanda (15 – 16 val.):

Naugarduko žiedas – Olandų žiedas – Laisvės pr. – Eigulių stotelė (Žemieji Paneriai)

Numatomi papildomi trumpi sustojimai šiose stotelėse: Europos aikštė, Lietuvos sąjūdžio kelias

III valanda (16-17 val.):

Eigulių stotelė (Žemieji Paneriai) – Titnago st. – Basanavičiaus g. – Klinikų st.

Numatomi papildomi trumpi sustojimai šiose stotelėse: Trakų, Karaliaus Mindaugo tiltas.

Keletas žinotinų dalykų:

1. Prašome nevėluoti ir reikiamoje stotelėje būti likus ne vėliau kaip 15 min. iki numatomo išvykimo laiko. Laukti vėluojančių tiesiog nebus galimybės, o jei pavyks atvažiuoti anksčiau nei numatyta – tikimės suorganizuoti papildomų pramogų 😉

2. Renginio metu bus daromos nuotraukos ir filmuojama, o surinkta medžiaga bus skleidžiama viešai (svetainėje troleibusas.lt, facebook puslapyje ir kt.), todėl tikimės supratingumo, kad daug privatumo renginio metu nebus. Beje tikimės, kad ir Jūs renginio metu padarysite daug įdomių įrašų, kurias su visais pasidalinsite 🙂

3. Šiame troleibuse „Vilniečio kortelė“ negalios, o ir iš vairuotojo nebus galima įsigyti bilietėlio. Kadangi troleibuso nuomos kaina nėra maža, labai tikimės, kad pagelbėsite bendromis jėgomis ją apmokėti.

4. Jei kažką norėtumėte sužinoti apie Vilniaus troleibusus, dabar tam bus geriausia proga. Užduokite klausimus komentaruose, tikimės, kad kelionės metu galėsime į juos atsakyti.

5. Taip, Jūs galite pakviesti į šį renginį savo draugus, jei manote, kad jiems tai būtų įdomu! 🙂

6 thoughts on “Поездка на старейшем троллейбусе Вильнюса

    1. Kasdien praneša vis prastesnes prognozes… bet gal dar nebus taip, kaip jie sako, dar yra laiko tinkamam orui išvyti lietų visokį 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.