Конференции “Общественный транспорт. Положение и перспективы. Соотношение индивидуального и общественного транспорта”

Judėjimas „Už troleibusus Vilniuje“

Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija

Viešojo transporto nepriklausoma darbuotojų profesinė sąjunga

Susivienijimas „Žali.lt“

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

kviečia:

2013-11-20_plakatas

2013 m. lapkričio 20 d., trečiadienį, 10 val. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seimo Europos informacijos biure (Gedimino pr. 53, 3-ieji Seimo rūmai, LT-01109 Vilnius) vyks konferencija „Viešasis transportas. Situacija ir perspektyvos. Individualaus ir viešojo transporto santykis“.

Lietuvos miestams (kaip ir nemažam skaičiui kitų Europos miestų) tenka rinktis – kuria kryptimi eiti transporto organizavimo srityje? Ar plėsti miestų gatves ir tarpmiestinius kelius vis didesniems nuosavo transporto kiekiams, tuo pačiu viešai išreiškiant susirūpinimą dėl didėjančio užterštumo? Jei teikti prioritetą viešajam transportui, jo plėtrai ir atnaujinimui, patrauklumo didinimui – kokiomis priemonėmis tai turi būti daroma – ar mažinti kelionių patrauklumą važiuojantiems individualiu transportu, o gal planuoti įvesti kažkokias naujas brangiai kainuojančias viešojo transporto rūšis, tikintis, kad jos padidins paslaugos patrauklumą, nors ir kainuos žymiai brangiau? Kaip integruoti skirtingas transporto rūšis, didinti gatvių efektyvumą, tuo pačiu mažinant spūstis ir taršą? Ar viešojo transporto privatizavimas garantuoja geresnę paslaugų kokybę ir mažesnę kainą bei skatina gyventojus naudotis viešuoju transportu? Kokios yra racionalaus miestų viešojo transporto sistemų atnaujinimo galimybės (taip pat pasinaudojant ES struktūrinių fondų teikiamomis galimybėmis)? Kaip vystėsi ir keitėsi naudojamos viešojo transporto rūšys ir kodėl, kokie pasirinktos krypties privalumai? Kaip sprendimai įtakojo naudojimąsi viešuoju transportu? Kokios yra viešojo transporto perspektyvos? Dėl kokių priežasčių viešasis transportas praranda populiarumą, kas jį didintų, kokie yra viešojo transporto populiarėjimo trukdžiai?

Konferencijoje (be programoje išvardintų pranešėjų) taip pat dalyvaus Lietuvos Respublikos Kelių transporto ir civilinės aviacijos politikos departamento Kelių transporto skyriaus, UAB „Vilniaus viešasis transportas“, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ atstovai.

Konferencijos programa:

Atsisiųsti / Скачать/ Download (PDF, 40KB)

Kaip rasti konferencijos salę?:

2013-11-20_EIB_sale

Kilus problemoms dėl patekimo į salę, skambinti tel. 8-5-239-60-00.

Kviečiame dalyvauti konferencijoje viešojo transporto specialistus ir entuziastus. Negalintys atvykti turės galimybę konferenciją stebėti tiesiogiai internetu svetainėse www.eib.lrs.lt ir www.lrs.lt. Taip pat galite šio įrašo komentaruose, Facebook puslapyje, skirtame šiam renginiui, ar el. paštu užduoti klausimus pranešėjams ir dalyviams. Nors renginio trukmė labai ribota, pasistengsime, kad į kuo daugiau Jūsų pateiktų klausimų būtų atsakyta.

P.S. Didelis ačiū Živilei už renginio plakatą!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.