Spalio 1-oji: ir vėl pokyčiai

Stotelė

Vilniuje jau tapo įprasta, kad naujas mėnuo reiškia ir naujus viešojo transporto grafikus. Svetainėje stops.lt skelbiama apie pokyčius šešių maršrutų troleibusuose, peržvelkime trumpai juos visus (apžvelgiami darbo dienų grafikai).

2 maršruto troleibusai. Saulėtekis – Stotis kryptimi: rytiniuose grafikuose jokių pakeitimų, nežymiai pakeisti dieniniai grafikai, daugiausia pakoreguoti grafikai vakare (apie 21 val. ir vėliau). Stotis – Saulėtekis kryptimi: kai kurių reisų grafikai perstumti 1 – 2 minutėmis.

3 maršruto troleibusų grafikuose, trasos įveikimo trukmėse – jokių pokyčių, nors jis kažkodėl dabar išskirtas į darbo dienas ir poilsio dienas.

4 maršruto troleibusai. Antakalnis – Žemieji Paneriai kryptimi: pridėtas vienas rytinis reisas (5:59 nuo Antakalnio žiedo), kai kurie reisai pastumti viena kita minute, kiek daugiau pokyčių nieko keleiviams nelemenčiuose reisuose į 1-ąjį parką. Taip pat viena kita minute pastumdyti ir reisai Žemieji Paneriai – Antakalnis kryptimi.

6 maršruto troleibusai. Jokių pokyčių grafikuose abiejomis kryptimis.

7 maršruto troleibusai. Pašilaičiai – Stotis kryptimi: daugiau reisų rytinio ir vakarinio piko metu. Tačiau tarkim iki šiol 19 – 20 val. pilnu maršrutu (ne į parką) buvo 9 reisai – dabar lieka tik 7. Stotis – Pašilaičiai kryptimi: daugiau reisų rytinio piko metu ir vakare iki 21 val.

18 maršruto troleibusai. Pašilaičiai – Titnago g. kryptimi – daugiau reisų nuo 6 iki 8 val., Titnago g.–Pašilaičiai kryptimi daugiau reisų nuo 7 val. iki 9 val.

„Greitosios“ Vilniaus svajonės – 2

Apie „greitąsias“ Vilniaus svajones jau buvo rašyta, tad šį kartą peržvelkime tik pokyčius su 2G maršrutu, kurio grafikai irgi yra keičiami. Tuo pačiu galite pamatyti, kad jau oficialiai sulėtėję nuo rugpjūčio mėnesio, jie lėtėja ir vėl (žemiau pateikiami pavyzdžiai iš grafikų abiejomis kryptimis, daugmaž to paties dienos meto, pirmiau nurodant dabartinį, o šalia jo – galiosiantį nuo 2013-10-01 trasos įveikimo laiką):

2G iki ir po 2013-10-01

Nepamirškite pasitikrinti, ar Jūsų naudojamų transporto priemonių grafikai nepakito!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.